2
1

O nas

Regionalna Telewizja Gorlicka (RTVG) powstała w 2005 r. na bazie firmy MEGA-TEX reprezentowanej przez Macieja Trybusa i działa na podstawie koncesji nr TK-0030105 wydanej przez KRRiT. Pierwszy nadany program wyemitowany został 4 września 2005 r o godz 18:30. Od początku telewizja współpracuje z niezależnym producentem video EDGOR-FILM z Gorlic reprezentowanej przez Edwarda Wresiło.

Obecnie RTVG nadaje swój program w sieciach kablowych „ SAT-KOL” oraz „INTERGEO” jak również udostępnia materiały telewizyjne na stronie www.rtvg.pl

Celem tworzonego programu telewizyjnego jest przybliżenie mieszkańcom powiatu gorlickiego wydarzeń lokalnych jak również wewnętrzna i zewnętrzna promocja regionu. Program to tygodniowy serwis informacyjny nadawany w blokach trzygodzinnych. Pierwsza emisja w poniedziałki o godz 18:30.

Dysponujemy dwoma własnymi Studiami Audio-Video działające na najnowszych technologiach Od 2009 r . telewizja posiada najnowszej generacji studio audio oparte na Protools HD3 oraz dzięki pozyskanym środkom z UE sprzęt video HD.

Oprócz działalności telewizyjnej prowadzimy usługi z zakresu realizacji nagrań audio ,foto, video. Bogate zaplecze pozwala RTVG na wykonywanie usług na najwyższym poziomie i nieograniczonych formatach.

O nas

Galeria

BILBORD Bazylika
BILBORD Bazylika
Facebook YouTube Instagram